آرمان چوب (دکور)

آرمان چوب (دکور)

امید است بتوانیم یک هم کاری خوب را در کنار یک دیگر تجربه کنیم.

اطلاعات شرکت

تلفن : 9809121532738+

موبایل : 9809121535467+

فکس :

وب :

ایمیل : armansazanebastan@gmail.com

آدرس :

ساعات کاری

10 الی 22

qr code

qrcode

درباره ما

شرکت آرمان قریب به دو دهه است که به عنوان اولین شرکت تولید کننده ی درب های چوبی به صورت تیراژ بالا در استان قم و البته دیگر استان ها فعالیت دارد و همیشه با توجه به شرایط بازار و جنس های موجود به دلیل تحریمات ، سعی کرده با استفاده از بهترین مواد مصرفی رضایت مشتریان را جلب نماید، همین امر موجب شده که بسیاری از مشتریان این شرکت دائمی بوده و از ابتدای فعالیت این شرکت تا هم اکنون کنار این شرکت هستند بسیاری از شرکت ها ی فعال در استان قم فاقد خط تولید می باشند ، اما شما می توانید از خط تولید شرکت آرمان در کارخانه ( واقع در شهرک صنعتی ثامن الائمه(ع)) دیدن کرده و از نحوه ساخت درب ها به صورت کامل اطلاع پیدا کنید. تنها در این صورت است که می توانید از کیفیت مواد استفاده شده برای ساخت درب ها اطمینان حاصل کنید.

نکته بسیار مهم دیگر این است که درب های تولیدی این شرکت دارای سه سال ضمانت نامه می باشد ، چرا که ما به کیفیت محصولات خود اطمینان کامل داریم و رضایت خاطر مشتری یکی از مهم ترین اهداف این شرکت می باشد.

  • یک خرید عاقلانه خریدی است که تحقیقات لازم در مورد آن به انجام برسد . پس حداقل کاری که می توانید برای یک خرید خوب انجام دهید این است که ، شرکت های مختلف را مورد بررسی و بازدید قرار داده و ویژگی محصولات و قیمت ها را در کنار یکدیگر قرار دهید ، سپس با در نظر گرفتن ویژگی ها و تمام جوانب ، محصولی که بیشترین شاخصه ها را داراست انتخاب کنید.

امید است بتوانیم یک همکاری خوب را در کنار یک دیگر تجربه کنیم.

نقشه

فرم تماس باما

 

شرکت پویش گر فناور گستر بوم

شماره های تماس : 09122513753-09369871414-09125531320

آدرس : قم - خیابان انقلاب ( چهار مردان ) - کوچه 41 - پلاک 15 ( مرکز رشد دانشگاه قم ) - طبقه همکف - اتاق 108

لینک شبکه های اجتماعی:

 

 برای دانلود نسخه آزمایشی اپلیکیشن به کانال ما مراجعه کنید.

تمامی حقوق این سایت برای بوم محفوظ می باشد       طراحی شده توسط فناوری اطلاعات و ارتباطات تانیان